Блокнот на пружині А5 14,8×21см Enjoy 177 сторінок

Блокнот на пружині А5 14,8×21см Enjoy 177 сторінок

Блокнот на пружині А5 14,8×21см Enjoy 177 сторінок


  • Виробник: Wonders
  • Модель: wonders-0057
  • Доступність: Є в наявності
  • Особливості

  • 384 грн480 грн


Блокнот включає в себе набір зручних та багатофункціональних блоків, котрі можна адаптувати під власні потреби та стиль ведення нотаток. Найбільшим розділом блокноту є блок із розміткою для ведення робочих записів. Кожен, хто записує повсякденні справи, робить це по-своєму. Тож ключовим задумом цього блоку є можливість записувати справи максимально зручно і просто.

В лівій частині сторінки виконана розмітка в лінію, куди можна записувати плани, списки та завдання. В правій та нижній частинах – розмітка в крапку для коротких допоміжних нотаток, дедлайнів або ж для малювання котів, коли є натхнення.

Наступним розділом є блок із розміткою в лінію. Це оптимальний простір для ведення записів думок, влучних фраз, ідей, нотування важливої інформації. Даний блок, як і інші, відокремлені один від одного, а тому в кожному з них можна вести записи паралельно. Розмітка в лінію ідеально підходить для виконання письмових вправ в ході вивчення іноземних мов: щодня пишіть декілька речень про те, що в цей день запам'яталось, кого зустріли, тощо. Це стане чудовою вправою для формулювання думок та поповнення словникового запасу

Сторінки з розміткою в крапку – це справжнє поле для творчості! Можна робити списки, таблиці, чек-листи та навіть фіксувати свої досягнення на графіках. Блок у крапку стане в нагоді при створенні власного трекера звичок.

Не залишились поза увагою і візуали, творчості котрих відведений окремий блок із чистими сторінками. Окрім замальовок цей блок можна використати для зображення своєї скарбнички накопичень, візуалізації бажань та навіть перетворити на власний артбук!

Кожен блок відокремлений мотиваційною фразою аби надихати та мотивувати в потрібний момент.


ОСОБЛИВОСТІ БЛОКНОТУ:

Розмір: А5 (14,8×21 см). Оптимальний розмір, аби взяти з собою куди завгодно, адже по розміру він як 1/2 від всім відомого листа формату А4, тож з легкістю поміститься в сумочку, еко-сумку або рюкзак.

Кількість сторінок: 177. Можна зручно вести планування, паралельно використовуючи інші блоки.

Папір: щільні та приємні на дотик аркуші білого кольору – це офсетний папір щільністю 80 г/м2. Завдяки правильно підібраному паперу, кожна сторінка має оптимальну товщину, а нотування не буде переходити на зворотній бік листа, що полегшує візуальне сприйняття записаного.

Обкладинка: тверда палітурка із матовим покриттям на пружині. Це зручність при використанні, коли є тверда основа під ручкою під час записування, а також приємні тактильні відчуття обкладинки в подальшому використанні записника.


Записник буде найкращим помічником для поціновувачів порядку в своїх справах, котрі хочуть мати під рукою всі свої плани, мрії та працювати над їх реалізацією. А ще підійде на подарунок друзям, колегам, на професійне свято, 8-ме березня або ж у якості корпоративного подарунку.


Виготовлено в Україні.


Особливості
Розмір А5 (14,8×21см)
Кількість сторінок 177
Папір щільні та приємні на дотик аркуші білого кольору – це офсетний папір щільністю 80 г/м2
Обкладинка тверда палітурка із матовим покриттям на пружині