Умови повернення

Умови обміну та повернення


Придбав але не підійшло? – Обміняй або поверни.

Ми старанно працюємо, аби покупки в магазині Wonders були легкими та приємними, адже довіра має бути взаємною, а покупки – приносити радість.


Якщо товар не підійшов, можеш обміняти його впродовж 30 календарних днів з моменту отримання. Товар можна поміняти на аналогічний такої ж вартості або інший товар з перерахунком різниці в ціні.


Якщо бажаєш повернути товар, можеш це зробити впродовж 14 календарних днів з моменту отримання. Повернення коштів здійснюється впродовж 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання товару магазином.


Умови для обміну та повернення товару прості: відсутні сліди використання, збережений товарний вигляд та неушкоджена оригінальна упаковка. При обміні та поверненні товару витрати на доставку покладаються за замовника.


Зателефонуйте нам за номером 066-814-12-24 або напиши на wonders.hello@gmail.com, а ми допоможемо з оформленням обміну чи повернення у найпростіший спосіб.

FAQ page

  • Протягом якого терміну я можу обміняти чи повернути товар? Обмін можливий впродовж 30 днів з дати отримання замовлення, повернення – впродовж 14 днів.
  • Як відбувається обмін та повернення товару? Все просто: ви повертаєте товар до магазину, ми перевіряємо його на предмет дотримання вимог до товарів, що підлягають обміну або поверненню та відправляємо вам інший товар (у разі обміну) або робимо повернення коштів на банківську картку (у разі повернення).
  • Я хочу обміняти товар на інший, який дорожче/дешевше придбаного раніше. Як відбувається обмін? Ми здійснюємо обмін в межах будь-якої вартості. При обміні товару іншої вартості ми перераховуємо різницю. У випадку, якщо ви хочете змінити товар на дорожчий, ви доплачуєте магазину різницю в ціні між товаром, який придбали раніше і новим. Якщо хочете змінити товар дешевше - ми без вагань зробимо перерахунок вартості і повернемо вам на карту банку різницю в ціні.