Співпраця

Співпраця

Давайте дарувати разом з Wonders!


Про що наш бренд.

Вандерс — це історія локального виробника оригінальних подарунків: планери та блокноти, вінтажні постери, календарі, чашки та багато інших унікальних продуктів. Ретельно підбираючи постачальників, матеріали, пропрацьовуючи все до дрібниць ми впевнені у якості та оригінальності продукції.


Хто купує подарунки Wonders?

Продукція бренду знаходить відгук в серцях багатьох людей і для кожного це щось своє: хтось прийшов за оригінальністю, хтось — за новими враженнями від мастхевних речей сучасної людини. Для когось цінність у тому, що продукція виготовляється в Україні. Хтось любить виражати себе через цікаві та артові речі і знаходить смак у предметах, котрими можна доповнити дім, робоче місце та навіть лук.


Як стати партнерським магазином?

Ми залюбки готові співпрацювати з онлайн та офлайн магазинами подарунків, книгарнями, кав’ярнями та шоу-румами, крамничками у соціальних мережах. Ми переконані, що продукція Wonders знайде свого покупця і в магазинах якісної канцелярії та аксесуарів.
Ми відповдіально підходимо до виготовлення продукції, а тому очікуємо від магазинів партнерів аналогічного підходу в реалізації.

Які є формати співпраці та в чому вигода?

Наразі ми пропонуємо співрацю на умовах оптових поставок та дропшипінгу.
Ціни, що вказані на сайті wonders.in.ua — роздрібні. Для магазинів-партнерів пропонуються знижки на продукцію.
Оптові замовлення доступні при купівлі продукції на суму покупки 5000 грн. і більше, знижки на деякі товари можуть досягати 25%.
Додаткові вигоди для оптовиків: 

  • асортимент постійно доповнюється та оновлюється;
  • висока якість та унікальність продукції за цінами від виробника;
  • швидка доставка замовлень через Нова пошта, Укрпошта, самовивіз у м. Києві.


Дропшипінг-замовлення відвантажуються при передплаті та відправляються одразу кінцевому споживачеві. Почати співпрацію можна з 1 одиниці продукції або ж бестселерів, поступово розширюючи партнерство. Таким партнерам надається знижка на товари до 20% включно.
Додаткові вигоди для дропшиперів: 

  • підтримуємо інформацію про товари та їх наявність на сайті завжди в актуальному стані;
  • не потрібен стартовий капітал на оренду приміщення або закупівлю партії товару. Покупець оплачує товар дропшиперу, і тільки потім він замовляє його у нас;
  • не потрібно займатись фотографіями товарів. Їх ви можете брати з нашого сайту, всі вони гарної якості та без водяних знаків;
  • всю продукцію виробляємо, зберігаємо та відправляємо ми. Для відправлення достатньо зробити оплату та надати інформацію з даними для доставки;
  • не вкладаємо промо-продукцію до відправлень.


Як почати співпрацю?

Достатньо просто заповнити дану Гугл-форму, де потрібно трішки розповісти про свій магазин або онлайн-крамничку, дати на них посилання в мережі та залишити контактні дані. Ми опрацюємо ваше звернення  (1-3 дні) та надамо вам зворотню відповідь щодо можливості спільної роботи.