Постер "Be your own muse" в рамці 30х40 см

Постер "Be your own muse" в рамці 30х40 см

Постер "Be your own muse" в рамці 30х40 см


  • Модель: Постер "Be your own muse" в рамці 30х40 см
  • Доступність: Є в наявності
  • Особливості

  • 450 грн


Настінний постер "Be your own muse" від Wonders створений аби нагадувати, що варто шукати натхнення не тільки ззовні, а собі. Стань своєю власною музою – саме про це мовить напис англійською, нагадуючи такі очевидні, але іноді такі складні принципи життя в гармонії з собою.

Маючи в полі зору постер "Be your own muse", можна тримати хороший заряд наснаги із дня в день, надихаючись своїми поточними успіхами та досягненнями.

Разом з правильним настроєм постер додасть затишку та особливого стилю оселі чи робочому місцю, а влучна фраза щоразу нагадуватиме про те, що не потрібно недооцінювати своє "я", а навпаки – варто плекати в собі любов і самоповагу, адже кожен в глибині душі знає, як власному "я" вдалось досягти чимало хорошого!


ОСОБЛИВОСТІ:

Розмір: плакат – 30х40 см, у зборі з рамкою – 32,5 х 42,5 см., практично ідентичний розміру А3.

Матеріали: плакат із крейдованого паперу щільністю 250г/м.кв., пластикова рамка зі склом. Завдяки цьому постер більш стійкіший до зовнішніх факторів як-то випадкове потрапляння вологи на плакат або вигорання.

В комплекті: постер в зборі із рамкою, що має вушко для кріплення на стіну.

Використання авторської ілюстрації, якісного паперу та мінімалістичної рамки робить постер по-справжньому оригінальним виробом та родзинкою інтер'єру.

Постер стане цікавим подарунком друзям, колегам, на професійне свято або ж у якості корпоративного подарунку.

Виготовлено в Україні.


Особливості
Розмір