Листівки, купити вітальні листівки в Києві, Україні | Wonders.in.ua

Листівки

Листівка Вільні руки Листівка Вільні руки

Листівка Вільні руки

100 грн

Чудовий варіант доповнення подарунку для людей, у яких все постійно валиться з рук, або просто любить працювати в режимі multitask)Високотехнологічний утримувач з еластичної резинки для телефону, грош..

Листівка Гантелі для початківців Листівка Гантелі для початківців

Листівка Гантелі для початківців

100 грн

Чудовий варіант доповнення подарунку для людей, які вкотре обіцяють, що з понеділка/нового місяця/року точно почнуть займатись спортом, покинуть погані звички або запишуться на курси.Досить відкл..

Листівка Для ділов на пів шишки Листівка Для ділов на пів шишки

Листівка Для ділов на пів шишки

100 грн

Чудовий варіант доповнення подарунку для людей, які вкотре обіцяють зробити дрібні справи та кажуть, що "тут справ на пів шишки", "на 5 хвилин". Як показує статистика, такі справи відкладаються на май..

Листівка Дружбану-пердуну Листівка Дружбану-пердуну

Листівка Дружбану-пердуну

100 грн

Маєш друга, котрий любить зіпсувати повітря? Цей оригінальний подарунок стане в нагоді! Як-то кажуть, "зручне рішення незручних проблем").Особливості листівки.Набір Дружбану-пердуну — о..

Листівка Кукурудза Тома Круза Листівка Кукурудза Тома Круза

Листівка Кукурудза Тома Круза

100 грн

Чудовий варіант доповнення подарунку для дівчат, яким треба від хлопців більшого!Всі шанувальниці Тома Круза знають, що він виглядає молодше свого віку та ще той красунчик. Секретна кукурудза від секс..

Листівка Набір для одинокої вовчиці Листівка Набір для одинокої вовчиці

Листівка Набір для одинокої вовчиці

100 грн

Маєш подругу, котра все ніяк не знайде собі того ідеального і єдиного?Подаруй їй набір для одинокої вовчиці, аби вона зростила такого принца, якого сама бажає!Чи не останній шанс для таких вовчиць на ..

Листівка Пазл 3D для профі "'Брус нарізний" Листівка Пазл 3D для профі "'Брус нарізний"

Листівка Пазл 3D для профі "'Брус нарізний"

100 грн

Чудовий варіант доповнення подарунку для людей, які сидять вдома на самоізоляції, віддалених працівників та просто любителів пазлів!"Брус нарізний" - це чудова забава для справжніх профі у складанні п..

Листівка Подрузі-пердюзі Листівка Подрузі-пердюзі

Листівка Подрузі-пердюзі

100 грн

Кажуть, що кращі подруги знають одна про одну все. Навіть знайомі з особливими звуками та запахами)Даний набір Подрузі-пердюзі - це чудовий варіант доповнення подарунку для подруги, яку знаєш на всі 1..

Листівка Таблетоси від божевільних навколо Листівка Таблетоси від божевільних навколо

Листівка Таблетоси від божевільних навколо

100 грн

Чудовий варіант доповнення подарунку для людей, які часто розповідають, як їх всі дістали та вибішують)Набір Таблетоси від божевільних навколо прийдуть на допомогу кожному, хто хоче внутрішнього споко..

Показано з 1 по 9 із 11 (2 сторінок)