Оплата та доставка

Оплата та доставка


Оплату та доставку замовлень ми організували у звичному для інтернет-користувачів форматі, аби процес придбання подарунків був максимально легкий.


Доступні способи оплати.

  • Передоплата на карту Приватбанк або Монобанк.

Підтверджуємо оплату в лічені хвилини і тримаємо вас в курсі впродовж всього циклу виконання вашого замовлення. Так ви будете спокійні за свої кошти та зможете заощадити на послугах доставки.

  • Оплата при самовививозі.

Отримання замовлення по принципу "із рук в руки" є найбільш надійним способом придбання для деяких клієнтів, а також дає можливість заощадити на доставці. Ми розділяємо такий підхід та надаємо всім охочим можливість оглянути придбане та оплатити при самовивозі.

  • Післяплата при отриманні у відділені Нова Пошта.

Тут все зрозуміло: отримали товар, оглянули, оплатили. Та просимо враховувати вартість послуг за накладений платіж, що сплачується окремо від доставки та становить 20 грн + 2% від суми переказу.
Накладений платіж - це гарантії в безпечності придбання, що для нас є важливим у відносинах з покупцями нашої продукції. Разом з тим, ми просимо передплату у розмірі 100 гривень при даному способі розрахунку. Трапляються випадки, коли за замовленням не приходять або ж відмовляються з невідомих причин, і, як наслідок, товар повертається до нас і ми оплачуємо його доставку до покупця і назад, тому вимушені компенсувати небажані втрати за рахунок згаданої символічної передплати. Та якщо все окей і отримувач забирає замовлення, то сплачує за нього при отриманні за ціною на 100 грн менше. 

Наразі ми працюємо над можливістю оплати замовлень безпосередньо на нашому сайті, адже нам важливо, аби поціновувачі продукції Wonders здійснювали розрахунки у зручний спосіб.


Доступні способи Доставки.

  • Доставка у відділення Нової Пошти.

Відправляємо замовлення у відділення, яке обираєте при здійсненні замовлення.

  • Адресна доставка кур'єром Нової пошти.

При потребі доставки подарунків до дверей, можемо відправити їх кур'єром, а ще - підписати листівку від вашого імені, аби отримувач подарунку відчув вашу турботу та увагу.

  • Самовивіз у м. Київ.

Для місцевих є додатковий спосіб отримати замовлення за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 67, ЖК Нивки парк. Вас зустрінуть власники Wonders та передадуть в руки замовлення з 18 до 21 години кожен будній день, а у вихідні - за попередньою домовленістю.