Планер Плануй. Записуй. Досягай. Блакитний

Планер Плануй. Записуй. Досягай. Блакитний

Планер Плануй. Записуй. Досягай. Блакитний


 • Модель: wonders-0001
 • Доступність: Є в наявності
 • Особливості

 • 576 грн720 грн


Недатований планер "Плануй. Записуй. Досягай" допоможе впорядкувати робочі справи і стане в нагоді із довгостроковим плануванням.

На додаток до ведення справ, планер стане помічником у формуванні і дотриманні нових звичок, адже має трекер звичок, завдяки якому можна фіксувати бажані досягнення впродовж обраного періоду часу.

Колесо балансу життя допоможе із аналізом і покращенням різних аспектів життя (робота, гроші, сім'я, здоров'я та ін.), є банка накопичень, що фіксує фінансові досягнення для запланованих покупок, а також планер пам'ятатиме всі занотовані вами цікаві фрази, книги, фільми і навіть курси.

Записник "Плануй. Записуй. Досягай" буде найкращим помічником для поціновувачів порядку в своїх справах, котрі хочуть мати під рукою всі свої плани, мрії та працювати над їх реалізацією.

ОСОБЛИВОСТІ ПЛАНЕРА:

Розмір: А5 (14,8×21 см). Оптимальний розмір, аби взяти з собою куди завгодно, адже по розміру він як 1/2 від всім відомого листа формату А4, тож з легкістю поміститься в сумочку, еко-сумку або рюкзак.

Кількість сторінок: 240 шт. Можна зручно вести планування впродовж 12 місяців, паралельно використовуючи інші блоки, як-то трекер звичок, візуальну скарбничку накопичень.

Папір: щільні та приємні на дотик аркуші молочного кольору – це німецький Munken щільністю 90 г/м2. Завдяки правильно підібраному паперу, кожна сторінка має оптимальну товщину, а нотування не буде переходити на зворотній бік листа, що полегшує візуальне сприйняття записаного.

Обкладинка: тверда палітурка із софт-тач покриттям. Це зручність при використанні, коли є тверда основа під ручкою під час записування, а також приємні тактильні відчуття обкладинки в подальшому використанні записника.

Особливості: 2 закладки, конверт із 4-ма наборами стікерів для яскравого планування.

Ось чому варто купити цей записник.

Містить тільки корисні та продумані блоки для заповнення:

 • планування цілей на рік, розвороти для планування на місяць та кожен тиждень. Не загубиться жоден твій запис та ідея;
 • банка накопичень. Візуальна скарбничка під рукою, де фіксуються досягнення по накопиченню коштів на що завгодно: новий вєлік, квартиру чи iphone) Як вам таке?
 • книжкова полиця та фільмотека. Це саме те, про що ти думаєш та чого нема в багатьох інших записниках. Занотуйте назву цікавого фільму або книги, про які дізнались від друзів чи на YouTube;
 • запис улюблених цитат, майбутніх курсів та вебінарів. Самоосвіта сьогодні в тренді як ніколи. Тому поціновувачам роботи над собою така фіча стане в нагоді;
 • трекер звичок. Мастхев для сучасних записників. У нашому планері Wonders є можливість відмічати виконання корисних звичок та аналізувати дисципліну протягом місяця або і цілого року;
 • блоки для нотаток, вільних записів та замальовок;
 • 4 стікер-паки у кожному записнику, що додадуть настрою зробленим записам.

По-справжньому особливим є те, що магія і любов починається з першого дотику та розкриття. Планер виконаний у твердій обкладинці із софт-тач покриттям, що в руках відчувається неймовірно. Тож при знайомстві з ним перший wow-ефект гарантовано!

Щоденник Вандерс стане чудовим помічником для творчих та організованих, тож підійде як для особистого користування, так і на подарунок друзям, колегам, на професійне свято, 8-ме березня або ж у якості корпоративного подарунку.

Виготовлено в Україні.