Як встигати все: ТОП-5 дієвих порад | Wonders

Як встигати все? ТОП-5 дієвих порад.

  • Як встигати все? ТОП-5 дієвих порад.

Як встигати все? ТОП-5 дієвих порад.

Час летить мов снаряди української артилерії по скупченнях орків і, якщо не дати раду справам на робочому та особистому фронті, можна піти на дно наче військовий корабель від пробоїн задач, які потребують часу.

Звучить складно, але такий результат відкладених завдань, котрі накопичуються воєдино в конкретний день. Далі розповідаємо простими словами як дати раду справам аби залишався час на відпочинок чи заняття для душі.

1. Визнач пріоритети та починай діяти.

Весь гамуз задач розділи за терміновістю:

Не терміново — не важливо. Не починай роботу із тих завдань, що не потребують негайного вирішення. Краще зробити щось важливіше, де строки піджимають.

Терміново — не важливо. Якщо важливість вирішення задачі є несуттєвою, перенеси на пізніше або делегуй тому, хто зможе зробити її. Зазвичай, люди з розумінням відносяться до прохання допомогти через брак часу.

Терміново — важливо. Переконайся, що це дійсно важливо і починай робити прямо зараз. Це категорія тих пріоритетних тасків, котрі варто починати вирішувати в першу чергу.

Не терміново — важливо. Може здатись, ще є декілька днів для виконання справи і все окей, однак такі задачі потрібно завжди тримати під контролем і знайти час аби їх зробити. Найчастіше це бувають складні завдання, для яких ми вкотре не можемо знайти вільну хвилину. Часто трапляється, що це ті важливі справи, які відповідають нашим довгостроковим інтересам.

2. Сказати «‎ні».

Тут важливо бути чесним самим з собою і тверезо оцінити на скільки відповідають твоїм цілям пропоновані тобі ініціативи. З’ясуй реальну вигоду, скільки часу і зусиль це займе. Сказати «‎ні, дякую» — це цілком нормально і значно краще ніж обіцяти зробити і не встигнути.

3. Записуй все.

Наявність цифрових календарів, різних таск-менеджерів — це добре, але є не завжди достатнім. Записуй в єдину систему що треба зробити, примітки до завдань та все, що приходить на розум і варте того, аби не упустити, наприклад, цікаві ідеї, які швидко прилітають і ще швидше забуваються. Записавши рукою важливе, шанси забути про щось значно зменшуються, а зробити все вчасно — зростають пропорційно. Для таких цілей чудово підійде практичний, зручний у веденні записів планер від Вандерс. У ньому можна нотувати починаючи від повсякденних справ, закінчуючи списком книг, що варто прочитати, фільмів для перегляду або ж навіть оцінити різні аспекти свого життя за допомогою колеса балансу. Допомогти з плануванням покликані стікер-паки із чек-боксами, тематичними наліпками, що передають настрій.


Ти можеш купити планер, що включає набір стікерів, на нашому сайті, обравши свій неймовірний колір. Аби дізнатись більш детальніше про записник та замовити його — тицяй сюди.

4. Нема в чому бігти? — Біжи у туфлях!

Саме такий меседж посилає аудиторії відомий бізнес-тренер Радислав Гандапас в одному зі своїх публічних виступів, провівши аналогію з тими, хто збирається бігати та все ніяк не почне. Люди шукають ідеальні кросівки, одяг, аксесуари, відкладаючи початок активних дій на невизначений термін. Ми вирішили включити цей заклик до дій в нашу підбірку ТОП-5, адже наведений принцип чудово відображає і підхід до виконання справ, які давно хотів зробити: починай з чого є, все інше з’явиться в ході роботи.

5. Не зупиняйся.

І остання важлива істина, суть якої не можна недооцінювати. Ти все відфільтрував по важливості і пріоритетах, сказав «ні» всьому сумнівному, занотував що і за чим ти виконуєш. Зробивши один раз пул задач за таким сценарієм, супер-важливим є продовжувати застосування такого підходу у подальшому. Через декілька ітерацій (повторень) сценарію він перетвориться на відпрацьований механізм дій, а нагромаджені впродовж певного періоду задачі стануть для тебе не такими страшними і важкими, як може здатись непідготовленій людині.


Все, вітаємо! Тепер ти озброєний 5-кою інструментів, які допоможуть замінити страх перед роботою на відчуття кинутого виклику. Використовуй наведені дієві поради і все робитиметься вчасно, з’являться заощаджені хвилини або ж години для хобі, зустрічей з друзями і вибору для них подарунків на нашому сайті wonders.in.ua. Обирай оригінальний презент другові чи подрузі, зроби їм приємний сюрприз, обравши його із цікавинок на нашому сайті. А допоможе у цьому промо-код «Вандерс10», назви його при замовленні аби скористатись знижкою -10% на твоє замовлення, пропозиція діє до 30.06.2022р.!

Обіймаємо кожного, хто дочитав до кінця! Підпишись на наш Instagram та канал YouTube, там в деталях розповідаємо про наші товари і презентуємо новинки!

Instagram тиць сюди,
YouTube тиць-тиць сюди.