Що подарувати керівнику: вибираємо подарунок людині, котра має все | Wonders

Що подарувати керівнику: вибираємо подарунок людині, котра має все!

 • Що подарувати керівнику: вибираємо подарунок людині, котра має все!

Що подарувати керівнику: вибираємо подарунок людині, котра має все!

Вибрати подарунок для шефа – чи не найскладніше робоче питання, але розібратись у ньому не так важко, ніж це може здатись, на перший погляд. У статті розповідаємо як «‎зняти гору з плеч‎», коли у директора день народження, річниця існування компанії тощо. Розберемо на прикладі, що подарувати директору-жінці або чоловіку, як колективу обрати подарунок за розумні гроші, дамо рецептуру креативного подарунку, котрий дійсно запам’ятається.

Які подарунки можна подарувати керівнику

Уявімо, через декілька днів у генерального директора день народження і потрібен гарний подарунок. Разом з тим, презент має відповідати певним критеріям:

 • бути оригінальним. Намагання здивувати дороговартісним подарунком людину, у якої все є – не найкраща ідея, тому варто акцентувати вибір подарунку на оригінальності. Під фразою «‎оригінальний подарунок керівнику» далеко не завжди розуміється щось небачене раніше оком начальника. Маючи підприємницький досвід, такі люди в першу чергу оцінюють суть та практичність речі, котру подарували: якість виконання, практичність, оригінальність, чи буде вона корисною. Тому, вибираючи навіть із класичних подарунків для офісу, вдасться приємно здивувати шефа цікавим постером, якісним записником або навіть календарем, про які повідаємо далі. 
 • Практичність у використанні називають однією з основ правильного підібраного презента. Обираючи подарунок для боса слід мати на увазі його спосіб життя, ведення справ аби мати уявлення чи буде використовуватись подарована річ за призначенням. 
 • Коштувати розумних грошей – це стосується подарунка від працівника і для колективного подарунка. Скажімо, працівник має хороші відносини з босом, а тому хоче зробити презент від свого імені. В такому випадку розумним буде подарувати одну річ, з бюджетом, скажімо, до 700 гривень. Коли ж подарунок має бути за участі колективу, розумним є використання більшого бюджету, наприклад, 1500-2000 гривень для чогось більш ексклюзивного.

Головне правило при виборі того, що можна подарувати начальнику – не намагатись відкупитись дорогим подарунком, адже з першої ж миті може скластися враження, що презент був для відмітки done, а тому вирішили просто подарувати дорожнечу, аби пустити пил в очі. Подарунок є класним, якщо його цінність співмірна або переважає ціну.

Тепер, знаючи яким має бути подарунок для боса, розглянемо що подарувати начальнику, начальниці та подарунок на згадку від себе.

Що можна подарувати директору жінці

Всім відомо, жінки живуть емоціями: розмови, роздуми, прийняття рішень не проходять без їх участі. Емоційна складова міститься в тому числі в робочих відносинах, коли жінка начальниця, тому подарунок для неї має бути в першу чергу захоплюючим, викликаючи непідробний інтерес!
Ось топ-3 оригінальні ідеї подарунку директору жінці, підготовлені магазином подарунків Wonders:

 1. Постер «‎Пані Лисицька». Героїня тонко передає образ бізнес леді, котра знає, чого хоче від життя на всі 100. Як личить справжній шефіньї, Лисицька одягнена зі смаком та з хитрим поглядом тримає руку на пульсі робочих процесів. Постер дступний для придбання за цим посиланням.
Як додати емоції подарунку, аби запам’ятався: пригадайте колективом особливі риси вашої начальниці, тонко відмітьте їх при врученні подарунку. Постер можна попередньо підписати на кшталт книги, додавши фразу «‎ви – наша пані Лисицька!».
Піднесення постера з неймовірним настроєм стане влучним компліментом для жінки начальниці на день народження!


 1. Еко сумка зі стильним принтом. Обираючи презент для жінки-начальниці варто пам’ятати: поза роботою вона мама, відвідувач магазинів, подорожувальниця та має багато інших соціальних ролей. Як для кожної жінки, їй стане в нагоді практична і водночас цікава торба, котра допоможе вирішити мільйон дрібних питань, котрі починаються з фрази «‎куди покласти…». 
Більше деталей за лінком Сумки.


Як додати емоції подарунку, аби запам’ятався: даруючи сумку, покладіть в неї книгу, яку давно хотіла прочитати начальниця, розвідавши це попередньо, чудовим варіантом стане доповнити набір термочашкою або стильною пляшкою для води багаторазового використання, в залежності від пори року коли ваша леді-бос святкує день народження.

 1. Настінний календар-планер Home Vintage 2022. Незважаючи на дату за вікном, настінний календар стане справжнім помічником для ділової жінки, адже в ньому можна робити помітки про важливі дати чи події.Як додати емоції подарунку, аби запам’ятався: соцмережі або наближенні до начальниці люди завжди в курсі визначних дат у її житті. Занотуйте день народження її чоловіка, дитини, день народження компанії, інші важливі дати. Додатково рекомендуємо відмітити дні для відвідування її улюбленої кав’ярні або театру. Кожна, хто отримає такий календар на подарунок буде приємно вражена такою оригінальною ідеєю вибору подарунку та залюбки буде використовувати календар із місяця в місяць.


Календар-планер доступний для замовлення в нашому інтернет-магазині.

Що купити начальнику чоловіку

Бос – зачасту прагматична людина, є лідером колективу і мислить категоріями цифр: час, гроші, кількість зусиль працівників для досягнення мети тощо. Ось чому при виборі гідного подарунку начальнику чоловіку варто керуватись раціональністю використання та практичністю дарованого. Що ж тоді обрати, аби не промахнутись з презентом?

 1. Щоденник «‎Плануй, записуй, досягай». Записник із влучною назвою стане в нагоді при плануванні справ, зустрічей та кожному, хто використовує його за призначенням. Він виконаний у лаконічному стилі, обкладинка із приємного на дотик софт-тач покриття, наповнення – німецький папір Munken, блоки для записів інтуїтивно зрозумілі для ведення. Для чоловіків чудовим варіантом стане записник з обкладинками темно-зеленого чи синього кольору.

Як додати емоції подарунку, аби запам’ятався: потрібно трішки колективної праці та одкровення. Нехай кожен охочий на аркуші коротко опише ділові та особисті якості керівника, котрі у ньому надихають. Такий жест стане не просто шаблонною листівкою, а проявом визнання працівниками ділового лідерства та поваги до керівника, а це саме те, на чому базується культура спілкування та відносин у робочому колективі. На звороті щоденника є таємна кишенька для стікерів, покладіть туди підписану листівку, котра стане приємним доповненням подарунку, адже такі слова нагадуватимуть на скільки керівник та колектив є важливими один для кожного!  


 1. Постер «‎Професор Котярський». Мудрий, десь загадковий та інтелігентний – все це про нього. Чи таким є справжній генеральний директор в компанії?
  Підкресліть мудрість керівника вінтажним постером його протеже із влучною фразою «‎Вся робота виконується тими, хто ще не навчився не працювати!».Як додати емоції подарунку, аби запам’ятався: скористайтесь варіантом, описаним із даруванням постера із Пані Лисицькою, підкресливши ділові та особисті якості боса, він буде у захваті та точно потішить смачненьким.

 1. Настільний календар Minimal 2022 у кольорах Burgundy або Black.

Настільні календарі Wonders у якісному виконанні стануть чудовим доповненням до робочого місця працівника і справжнього шефа. Всі дати місяця будуть завжди в полі зору, завдяки чому відпадає потреба щоразу тицяти календар на комп’ютері.Як додати емоції подарунку, аби запам’ятався: порада 1 – позначте дати дня народження компанії та рідних вашого директора, порада 2 – додайте декілька дат у році, вказавши «‎День відпочинку/походу на боулінг/на футбол з колегами» тощо, напишіть на звороті картки місяця про це. Завдяки пораді 1 начальник буде використовувати календар за призначенням,  а порада 2 допоможе покращити корпоративну культуру та провести позачерговий тімбілдінг.

Який обрати подарунок шефу від колективу

Тепер ми переконались, обрати гарний варіант подарунку начальнику та оригінально привітати вдасться доволі легко й цікаво водночас. Підходячи колективно до питання можна кратно посилити як бюджет, так і ідеї. Наприклад, поєднавши в набір записник та настільний календар, пам’ятаючи про хитрощі як зробити подарунок з емоціями.

Допомогти відділу з вибором презента допоможуть, зокрема, й такі речі:

 • вік вашого шефа. Цей критерій має враховуватись завжди, адже в одній і тій же речі, наприклад, годиннику, шеф старшого віку віддасть перевагу класичному хронометру, а молодший – більш сучасному варіанту.

Те ж саме прослідковується у виборі постера на подарунок: образ поважного начальника краще відображає постер «‎Професор Котярський», а молодого й успішного - постер «‎Хаскевич».  
 • Хобі, захоплення. Якщо колектив в курсі як любить проводити вільний час начальник, то чудовим варіантом стане подарунок для улюбленого заняття. Зазвичай, керівник може дозволити собі доволі вартісні захоплення на кшталт охоти, тенісу, риболовлі або туризму. В такому випадку, пов’язаний з цим подарунок шефу від колективу буде цілком доречним, наприклад подарувати одну з металевих чашок для справжнього туриста:
 • Почуття гумору. Коли формальні будні розбавляються гумором начальника, це хороший знак здорового спілкування з працівниками та корпоративної культури в цілому. Це чудова особливість аби скористатись нею для подарунка. Так, гарною ідеєю стане подарувати квитки на гумористичне шоу або в театр на комедійну виставу, однією з яких є «‎Кайдашева сім'я». 

Як вибрати найкращий подарунок на згадку

Підходити до цього типу сувенірів краще з позиції ваших відносин з керівником, котрі склались за весь попередній час. Як відомо, багато людей заводять дружбу, в тому числі з начальством. Пригадайте спільні теми розмов за кавою, можливо, маєте спільні захоплення або ідеї. Саме ці точки дотику інтересів допоможуть з вибором подарунку на згадку, який точно запам’ятається.

Сподіваємось, тепер ви значно більше знаєте про те, що подарувати начальнику на день народження або ювілей та готові до цього виклику із року в рік. Якщо коротко підсумувати, то ідеальний подарунок шефу такий: продуманий, оригінальний, коштує розумних грошей та піднесений з емоцією!